środa, 10 kwietnia 2013

Zakręcona NOWOŚĆ !!!

Jak co roku staramy się aby w naszej działalności przedstawić naszym klientom coś zupełnie nowego. Na koniec poprzedniego sezonu (2012r) nasza firma zakupiła żyroskop. Żyroskop lub jak kto inny by nazwał symulator lotów lub też trenażer dla pilota to coś takiego gdzie wsiada się na specjalny fotel i kręci się nim we wszystkie kierunki. W tym momencie człowiek "odlatuje" i czuje podobne przeciążenia do tych jakie odczuwają piloci na samolotach myśliwskich. Zabawa przednia pod warunkiem iż lubimy podobne ekstremalne warunki i klimaty.
Nasz żyroskop obsługuje osoby do wagi maksymalnie 90 kg. Dla bezpieczeństwa a raczej dla zdrowia osób maksymalny czas kręcenia to jest 3 min. za jednym podejściem. Oferta jest dedykowana wszystkim bez wyjątku - dzieciom, młodzieży i dorosłym każdej płci.
Niniejszy produkt usługowy polecamy jako prezent na urodziny, prywatki, dzień dziecka, imprezy plenerowe i inne okolicznościowe święta. Zachęcamy do osobistego kontaktu z nami  pod nr. tel. 506 787 592 i wynegocjowanie warunków zabawy z naszą firmą. Zapraszamy i do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz